Вівторок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівському районі відмінили компенсацію за електроопалення

У Шепетівському районі відмінили компенсацію за електроопалення

У Шепетівському районі відмінили компенсацію за електроопалення

У квітні жителі Шепетівського району, як і всієї України, вже не зможуть отримати компенсацію за електричне опалення, як це було в попередні місяці.

Останнім місяцем, коли українці отримати таку компенсацію, був березень. Тепер громадянам необхідно буде сплатити повну вартість послуги. Нагадаємо, що до 1 січня 2021 року в Україні діяв спеціальний тариф на електроенергію до 3000 кв. г., який складав 90 копійок. За перевищення норми громадянам необхідно було сплатити повний тариф – 1,68 гривні.

З 1 січня спеціальний тариф відмінений і українцям необхідно було сплачувати по повному тарифу. Щоб трохи облегшити життя українців у період зими, влада ввела компенсацію для жителів, які використовують електричні пристрої в якості опалювання житла.

Такі компенсації виплачували протягом трьох місяців, а саме від січня до березня. Але вже в квітні люди не отримають 1200 гривень компенсації, адже в середньому саме таку суму держава повертала.

Українці обурені, бо багато хто розраховував на ці виплати. Квітень 2021 року видався дуже холодним, тож дехто й досі використовує опалення помешкань. Саме тому декотрі мешканці багатоквартирних будинків були змушені включати централізоване опалення. Але в більшості міст України опалювальний сезон вже закінчився, тому доводиться знову переходити на електроприлади, щоб зігрітись.

У квітні жителям України, в тому числі і Шепетівського району, доведеться розраховуватися за надану електроенергію у повному обсязі.

Раніше ми розповідали, як за новою формулою у Шепетівському районі розмитнити “євробляху”.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.