П’ятниця, 9 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Як за новою формулою жителям Шепетівського району розмитнити “євробляху”

Як за новою формулою жителям Шепетівського району розмитнити “євробляху”

Як за новою формулою жителям Шепетівського району розмитнити “євробляху”

Вже не перший рік жителі всієї України переймаються тим, як легально та дешево розмитнити «євробляху». На сьогоднішній день депутати Верховної ради прийняли нову формулу розмитнення.

Депутати проголосували за зміни, які мають ще більше спростити та зробити дешевшою реєстрацію авто на іноземних номерах. Відмітимо, що це не перше зрушення, яке покликане зробити іноземні автомобілі доступнішими для українців.

Нові закони, а саме зміни до Податкового та Митного кодексів, передбачають пільгове розмитнення авто за новою формулою. Вона діятиме впродовж 180 днів після того, як закони введуть в дію (через місяць після оприлюднення).

Термін для учасників бойових дій продовжили до 270 днів. Але учасник бойових дій повинен мати не менше 90 днів, проведених на фронті. За новою формулою, вартість авто не береться до уваги, а для його легалізації враховуватимуть лише вік, об’єм та тип двигуна.

При цьому, пільговий режим поширюється на транспортні засоби, з року випуску яких минуло більше 5 років і які були завезені до України до кінця 2020 року. Вони мають бути лише в особистому користуванні.

Також автомобіль не має бути з Росії чи походити з тимчасово окупованих територій. Авто повинне відповідати стандарту хоча б «Євро-2». Автори проєкту вважають, що повна вартість розмитнення в такому випадку буде не більшою за 1000 євро.

Водночас у коментарях на Facebook-сторінці асоціації “АвтоЄвроСила”, яка виступає за “доступне” розмитнення уживаних іноземних авто і неодноразово проводила акції, власники євроблях пишуть, що ці закони є “черговим замилюванням очей”, а голова асоціації Олег Ярошечив назвав їх “ляпасом”.

Асоціація виступає за інший законопроєкт – 3704. У ньому пропонується відмінити ПДВ та акцизний збір за ввезення іноземного автомобіля.  Планується, що авто має бути розмитнене впродовж 180 днів і власнику необхідно буде сплатити тільки добровільний збір розміром 8500 гривень.

Раніше ми повідомляли про мерські заробітки: що “за душею” в очільників громад Шепетівського району (інфографіка).

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.