Субота, 23 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа отримає новий спортінвентар

У Шепетівці Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа отримає новий спортінвентар

У Шепетівці Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа отримає новий спортінвентар

Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради матиме новий спортінвентар, який закуплять за кошти субвенції з державного бюджету.

– Кошти субвенції в сумі 300 000 грн, які Шепетівська громада отримала з державного бюджету, розподілені на придбання спортивного інвентарю для Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, будівництва мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту, який зведуть за адресою: Проспект Миру, 24а, та придбання обладнання для Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства, – коментують у Шепетівській міській раді.

Зокрема, з питань закупівель спортивного обладнання відбулася робоча нарада за участі представників Шепетівської міської ради та тренерського складу школи. У результаті, обговорили потребу в інвентарі та окреслили ключові позиції.

Тепер громада матиме обнови для заняття важкою атлетикою, баскетболом, боксом, кульовою стрільбою, футболом, вільною боротьбою та легкою атлетикою. До нових спортивних звершень оновлений спортінвентар готуватиме більш, ніж 400 вихованців спортивної школи, а також всіх долучених до спортивного руху мешканців громади, – зазначив Віталій Бузиль, голова Шепетівської міської ради.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.