П’ятниця, 5 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Вакцинація від COVID-19: яка ситуація на Хмельниччині

Вакцинація від COVID-19: яка ситуація на Хмельниччині

Вакцинація від COVID-19: яка ситуація на Хмельниччині

На Хмельниччині провели майже 361 000 щеплень від COVID-19. Повний курс імунізації пройшли 159,4 тисячі жителів, ще 202 тисячі – отримали першу дозу.

Найбільше вакцинованих є серед людей, яким вже за шістдесят – 22,1% від загальної кількості щеплених, 11,5% – краян з супутніми захворюваннями, освітян – 11,4%, працівників сфери держбезпеки – 7,3%, медиків – 6%. Найменше вакцинованих – серед публічних осіб і ветеранів – 0,2%, – зазначають у Міністерстві охорони здоров’я.

Щодо вікового розподілу, то на Хмельниччині найактивнішими є люди молодого працездатного віку (20-39 років) – 27,5% щеплених від загальної кількості, 40-49 років – 20,5% та люди 50-59 років – 20,7 %.

Зокрема, у Шепетівському районі першою дозою вакциновано 44 524 жителів, ревакциновано – 36 446, – зазначили у Шепетівському ЦПМСД.

За словами головного санітарного лікаря України Ігоря Кузіна, щоб Україна вийшла на світові рівні та захистила максимум свого населення, треба вакцинувати принаймні 24 млн людей.

Нагадаємо, що в області працює сім центрів та 80 пунктів вакцинації, 82 мобільні бригади. Знайти адресу найближчого пункту вакцинації можна за посиланням.

Також за темою:

Вакциновані та відкриті: Крупецький ліцей бере участь у національному конкурсі для шкіл

Я зробив щеплення: від ковіду помирають, від вакцинації – ні. Історія шепетівчанина

Галина Безкоровайна: врятувати населення від Covid-19 зможе лише колективний імунітет, тому у Шепетівці докладають максимум зусиль, аби всі мали доступ до вакцини

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.