Четвер, 30 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці обговорили перспективи розвитку освіти

У Шепетівці обговорили перспективи розвитку освіти

У Шепетівці обговорили перспективи розвитку освіти

Нещодавно відбулась тематична зустріч освітян (директорів шкіл), міського самоврядування (очільника громади Віталія Бузиля, його заступниці Галини Безкоровайної, начальника фінансового управління міської ради Василя Дрища) та депутатського корпусу Шепетівської міської ради.

Учасники діалогу обговорили питання фінансування освіти у місті у прийдешньому бюджетному році.

– У порівнянні з відповідним періодом минулого року, в цілому за попередніми обрахунками видатки збільшились на 10,8 % (з урахуванням проголосованого у першому читанні державного бюджету України на 2022 рік), – схарактеризував проєктні цифри на галузь освіти у розрізі структурних видатків Віталій Бузиль.


Зі слів Василя Дрища, формування бюджету на освіту здійснюють відповідно до 55 статті Бюджетного кодексу України, де, зокрема, йдеться про забезпечення фінансування захищених статтей, які включають заробітні плати, енергоносії, харчування, медикаменти.

– До цих показників наразі вносяться зміни, адже на момент проведення наради було прийнято Закон «Про Державний бюджет України на 2022 рік», – підсумував Василь Дрищ.

Серед вагомих для обговорення питань – виготовлення та реалізація ПКД для встановлення систем протипожежної безпеки, протипожежних спецзасобів та проведення утеплення навчальних закладів під державні субвенції.

Освітяни акцентували на необхідності збільшення видатків на харчування та енергоносії, стимулюючі доплати педагогам, збільшення доплат на оздоровлення техпрацівників.

– Ці пропозиції взяті до уваги та будуть розглянуті на профільних депутатських комісіях з урахуванням можливостей місцевого бюджету на 2022 рік, – підсумував результати зустрічі Віталій Бузиль.

Також за темою:

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.