Понеділок, 26 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці реалізовуватимуть проєкти громадського бюджету

У Шепетівці реалізовуватимуть проєкти громадського бюджету

У Шепетівці реалізовуватимуть проєкти громадського бюджету

Бюджет участі (громадський бюджет) – конкурс місцевих ініціатив, коли громада міста готує окремі проєкти щодо створення чи реконструкції об’єктів благоустрою, культурного сектору, спортивної сфери, туризму тощо. Кращі, відібрані конкурсною комісією і ті проєкти, які підтримає громада міста, реалізують із міського бюджету.

У Шепетівці проєкт діє з 2017 року, проте, з понад десяти переможних наразі реалізували повністю лише два.

У 2021 році “громадський бюджет” вирішили перезавантажити та реалізувати проєкти, що досі чекають своєї черги. Зокрема, планують цьогоріч фінансувати:

  • «Тренінговий кабінет у Шепетівському НВК №1»;
  • «Спортивний майданчик на проспекті Миру, 12»;
  • «Футбольне поле на Цукровому»;
  • «Дитячий майданчик на вулиці Українська, 108».

Першим реалізують тренінговий кабінет у Шепетівському НВК №1.

Його метою є формування у школярів ключових компетентностей, необхідних для їх успішної життєдіяльності, професійного розвитку педагога та партнерської взаємодії батьків, членів громадськості за допомогою інтерактивних засобів. Також він важливий для забезпечення оптимальних умов організації навчання та ефективного психологічного супроводу всіх учасників освітнього процесу, — коментує директорка закладу Валентина Гарбарець.

На зображенні може бути: екран та у приміщенні

Сюди вже купили інтерактивну сенсорну панель, меблевий модуль та мобільні столи та стільці. Додаткові впорядкування кабінету в ліцеї планують робити самостійно.

Решту, а саме 3 проєкти, мають закінчити до кінця цього року. На черзі виготовлення проєктно-кошторисної документації на спортивні майданчики, коментують у Шепетівській міській раді.

Нам важливо завершити проєкти минулих років. Ми не можемо втратити довіру тих, хто вболіває за ідею “Громадського бюджету” і розуміє вплив громадської ініціативи на розвиток міста, – коментує заступник міського голови Віталій Янушевський.

Паралельно діє прийом заявок на «Громадський бюджет» 2021-2022 рр. Подати проєкт можна онлайн.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.