Вівторок, 9 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці розробили стратегічний план протидії розповсюдженню наркотиків

У Шепетівці розробили стратегічний план протидії розповсюдженню наркотиків

У Шепетівці розробили стратегічний план протидії розповсюдженню наркотиків

У Шепетівській міській раді відбувся круглий стіл, під час якого напрацьовували стратегію боротьби з розповсюдженням психотропних речовин та їх аналогів територією Шепетівської громади.

За круглим столом зібралися міський голова, заступник міського голови, начальник Шепетівського РУП ГУНП в Хмельницькій області, керівник Шепетівської окружної прокуратури, начальник сектору превенції, начальник Шепетівського районного відділу №2 філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області, директор Шепетівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, психолог центру професійного розвитку педагогічних працівників.

– За 9 місяців 2021 року було внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань 66 злочинів, пов’язаних зі сферою обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, – зазначив Анатолій Чубенко, начальник Шепетівського РУП ГУНП в Хмельницькій області.

Керівник Шепетівської окружної прокуратури Роман Олійник наголосив про необхідність посилення спільної профілактичної роботи серед мешканців міста, а особливо в дитячому та молодіжному середовищі, та активізацію поширення інформації про проблему наркоманії в ЗМІ.

Також важливу роль відіграє і громадська активність, яка передбачає небайдужість та повідомлення правоохоронним органам про випадки вживання або розповсюдження наркотиків, а також знищення написів на парканах, стінах будинків, які рекламують небезпечні сайти, – додають у міській раді.

У результаті такого діалогу напрацьовано спільний план дій щодо превентивної роботи та виявлених злочинів, які пов’язані з незаконним обігом та розповсюдженням наркотиків.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.