Середа, 30 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці відбулася “Дивогонка” – скаутський велопробіг для дітей

У Шепетівці відбулася “Дивогонка” – скаутський велопробіг для дітей

У Шепетівці відбулася “Дивогонка” – скаутський велопробіг для дітей

У День захисту дітей Шепетівський осередок Національної скаутської організації України “Пласт” взяв участь в підготовці активностей для дітей. Зокрема, зусиллями членів осередку було організовано перші велоперегони “Дивогонка” на стадіоні «Локомотив». Це змагання для дітей від 2-х до 11-ти років на біговелах, самокатах, три- та двоколісних велосипедах.

«Дивогонка» – традиційний пластовий захід. В інших містах України такі події організовують щороку. Ми вирішили теж започаткувати традицію велоперегонів серед наймолодших шепетівчан, – розповідає координаторка велоперегонів “Дивогонка” у Шепетівці Марія Чапалюк.

Приємною особливістю “Дивогонки” стало те, що абсолютно всі учасники отримали медалі, грамоти та подарунки від партнерів і спонсорів заходу. Кожен юний велоспортсмен матиме згадку про перегони.

Наважитися на перегони – це вже вагомий крок до успіху. І, незалежно від результату, змагальні якості ми підтримуємо та мотивуємо. А ще розвиваємо в дітей зацікавленість велоспортом та популяризуємо здоровий спосіб життя, – пояснює Марія Чапалюк.

Організатори з приємністю зізнаються, що навіть не очікували великої активності серед жителів громади.

Під час підготовки ми розраховували на близько 30 юних велолюбителів. Потім вирішили ризикнути і збільшити кількість нагород за участь до 50. А в результаті отримали понад 60 заявок на участь у змаганнях. На жаль, були змушені закрити анкету зголошення після досягнення запланованої кількості осіб. Проте ми щиро тішимося, що наш захід викликав таке зацікавлення і наша громада має стільки велолюбителів, – коментують у Шепетівському осередку ПЛАСТу.

Ми щиро дякуємо кожному нашому партнеру та спонсору, які допомогли реалізувати цей захід: Управлінню сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради, місцевому бізнесу, дружнім організаціям та підприємцям, які підтримували нас. Дякуємо вам! – додає Марія Чапалюк.

Це була перша “Дивогонка” у Шепетівці. Наступного року Шепетівський осередок ПЛАСТу очікуватиме та готуватиме кількаразово більшого велозмагання.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.