Вівторок, 7 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці зупинили водія, у якого вміст алкоголю перевищував норму в 10 разів

У Шепетівці зупинили водія, у якого вміст алкоголю перевищував норму в 10 разів

У Шепетівці зупинили водія, у якого вміст алкоголю перевищував норму в 10 разів

Цими вихідними патрульні поліцейські вночі виявили автомобіль, водій якого дивно себе поводив. Зупинивши транспорт, поліцейські зрозуміли, що водій знаходиться в стані алкогольного сп’яніння.

Водій автомобіля ВАЗ-2104 погодився пройти алкогольний тест на драгері. В результаті він показав 1,7 проміле, що майже в 10 разів перевищує норму. Перевіривши документи, правоохоронці виявили, що чоловік у лютому вже притягувався до відповідальності за водіння в нетверезому стані.

Поліцейські склали про­то­кол за ч. 2 ст. 130 КУ­пАП (повторне про­тя­гом ро­ку ке­ру­ван­ня тран­спортним за­со­бом в ста­ні ал­ко­голь­но­го сп’янін­ня). Згідно з новими правилами, за таке порушення водію світить арешт на 10 діб з оплачуваним вилученням транспортного засобу або штраф у розмірі 34 тисяч гривень.

Ша­нов­ні во­дії, пам’ятай­те про Ва­шу без­пе­ку та без­пе­ку ото­чу­ючих. Ви­пив — за кер­мо не сі­дай! Под­бай­те про жит­тя та здо­ров’я своє та ото­чу­ючих, а та­кож про влас­ний сі­мей­ний бюд­жет, — на­го­ло­шу­ють у Ше­пе­тівсь­ко­му район­но­му уп­равлін­ні по­лі­ції.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.