Вівторок, 7 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » З 1 квітня у лісах Шепетівщини починається «тиша»

З 1 квітня у лісах Шепетівщини починається «тиша»

З 1 квітня у лісах Шепетівщини починається «тиша»

З 1 квітня та до 15 червня у лісах Шепетівського району та Хмельницької області загалом розпочинається сезон «тиші». В цей час забороняється полювання та взагалі зайвий шум у лісі.

Саме у весняний період лісові звірі розмножуються, у деяких з’являється потомство, тому лісівники та екологи забороняють створювати зайвий шум у лісі, тим більше, полювати на диких звірів.

У цей час у лісі забороняють проводити будь-які заходи, стріляти, випускати феєрверки, проводити спортивні змагання, наприклад, раллі.

«Сезон тиші» – це природоохоронний захід, запроваджений до виконання в Україні на законодавчому рівні у 2015 році (ст. 39 Закону України «Про тваринний світ»). Метою такого заходу є охорона ареалу існування, шляхів міграції диких тварин на час їх розмноження. Такий проєкт сприятиме відтворенню популяції лісових звірів та птахів, забезпечуючи зростання та різноманіття, спокійний розвиток фауни в наших лісах.

Порушники будуть притягуватися до відповідальності згідно з ст. 87 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Щоправда штраф за порушення таких законів не дуже суттєвий. Для громадян він становить до 850 гривень, а для посадових осіб до 1190 гривень.

Раніше ми писали, якою буде погода на початку квітня на Шепетівщині.

Також ми розповідали, що у Славуті на місці пожежі знайшли тіло жінки.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.