Субота, 16 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » У Славуті обиратимуть 1 з-поміж 19 проєктів громадського бюджету

У Славуті обиратимуть 1 з-поміж 19 проєктів громадського бюджету

У Славуті обиратимуть 1 з-поміж 19 проєктів громадського бюджету

Голосування “Бюджету участі” у Славуті розпочалось 15 вересня. Цьогоріч жителі громади можуть обрати один із 19 поданих до конкурсу проєктів.

Переважна їх більшість стосується “Будівництва спортивних та дитячих майданчиків”. Славутчани хочуть поставити їх в окремих мікрорайонах міста. Також подали проєкт щодо встановлення спортивних, міні-футбольних та майданчиків для занятть армспортом.

Також за темою: Сьогодні у Шепетівці стартувало голосування за проєкти громадського бюджету: чи виконали попередні

Для поліпшення естетитики міста пропонують створити арт-алею, всаджену гінкго білобата та алею казкових дерев’яних скульптур

Купити Саженцы Гинкго Билоба, Ginkgo Biloba, 4 года, ЗКС. в Чернівецька  область за 350 грн/шт. на ІАС Аграрії разом id-7843
Гінкго білобата

Для талановитих містян хочуть організувати у Славуті студію звукозапису.

Вона принесе велику користь громаді міста, особливо соціально незахищеним її членам: багатодітним та малозабезпеченим родинам, а також дітям-сиротам. Адже в ній будуть безкоштовно здійснювати записи власних пісень талановиті діти. Свої творчі здібності зможуть розкрити й діти з особливими потребами, – пише авторка проєкту.

Не оминули увагою і тему медицини. Серед проєктів – “Відкритий простір для промоції здоров’я” та “Дефібрилятор, що рятує життя”.

Також можна підтримати “Проєкт з освітлення наземного пішохідного переходу по вулиці Ярослава Мудрого в м. Славута”, встановлення камер відеоспостереження, майданчик «Бібліотека у форматі 3D», велопаркінг, тренувальний майданчик для собак або “Відсортуй та подаруй. Зручна та екологічна благодійність”.

Голосування триватиме до 1 жовтня, реалізувати переможні проєкти планують з 1 січня.

Фото: з мережі

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.