Субота, 23 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » У Славуті оголосили переможця конкурсу громадських ініціатив

У Славуті оголосили переможця конкурсу громадських ініціатив

У Славуті оголосили переможця конкурсу громадських ініціатив

Під час онлайн-голосування найбільшу кількість голосів назбирав проєкт №7 «Облаштування міні-футбольного майданчика 20м*40м». За нього віддали 692 голоси.

Міні-футбольний майданчик планується облаштувати поблизу багатоквартирних житлових будинків № 69 та 69 а по вулиці Ярослава Мудрого, на земельній ділянці комунальної форми власності, з трав’яним покриттям, яка не використовується, проте, є досить зручною для облаштування міні-футбольного поля.

Як зазначають у міськвиконкомі, це буде чудове місце для проведення дозвілля та розвитку любові до спорту для дітей мікрорайону «Військове містечко» та інших районів міста.

Очікуємо затвердження проєктів-переможців на наступному пленарному засіданні сесії міської ради. Нагадуємо, що, згідно із Положенням, переможцями стають ті проєкти, які під час голосування набрали найбільшу кількість голосів та в межах суми коштів, виділених депутатами на реалізацію громадського бюджету Славутської міської територіальної громади (700 тис. грн), – зазначили у міськвиконкомі.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.