
У місті Славута Хмельницької області триває розслідування дорожньо-транспортної пригоди, яка трапилася в обідню пору 21 травня на вулиці Приміській. Близько 14:20 38-річний водій вантажного автомобіля марки «DAF» здійснив наїзд на пішохода, який саме перетинав проїжджу частину дороги.
Унаслідок аварії 33-річний чоловік отримав тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості — лікарі діагностували перелом двох ребер. Потерпілого було оперативно доправлено до Славутської міської лікарні, де його госпіталізували до травматологічного відділення. Стан здоров’я пацієнта стабільний, він перебуває під наглядом медиків.
На місце події одразу виїхали працівники поліції та медики. Територія, де сталася ДТП, була тимчасово обмежена для руху транспорту, аби провести першочергові слідчі дії та забезпечити безпеку учасників дорожнього руху.
За фактом події слідчі Шепетівського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілому тілесні ушкодження. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді штрафу, обмеження волі або позбавлення волі строком до трьох років із можливим позбавленням права керувати транспортними засобами.
Наразі триває досудове розслідування. Поліцейські встановлюють усі обставини інциденту, у тому числі технічний стан транспортного засобу, дорожню ситуацію на момент наїзду, а також дотримання правил дорожнього руху обома сторонами.
Правоохоронці закликають учасників дорожнього руху бути максимально уважними, особливо в міських умовах, де ризик аварійних ситуацій значно вищий. Пішоходам радять переходити дорогу лише у встановлених місцях, а водіям — знижувати швидкість у населених пунктах і поблизу пішохідних переходів.
Слідкуйте за оновленнями справи на офіційних ресурсах поліції Хмельницької області.