Понеділок, 25 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » У Славуті запрацював комп’ютерний томограф

У Славуті запрацював комп’ютерний томограф

У Славуті запрацював комп’ютерний томограф

Напередодні в будівлі міського лікарняного комплексу КП «Славутська міська лікарня» відбулося тестування та запуск нового комп’ютерного томографа марки «Siemens».

Дане обладнання заклад отримав в рамках облаштування приймальних відділень опорних лікарень за програмою «Велике будівництво», яка фінансується державою.

За допомогою новітнього обладнання лікарі закладу мають можливість діагностувати широкий спектр захворювань через дослідження тривимірної структури внутрішніх органів. Також працівники, які обслуговують комп’ютерний томограф, пройшли спеціалізовані курси та готові приступити до роботи на новому обладнанні.

Апаратура та приміщення для КТ пройшли також необхідні експертизи на відповідність санітарно-гігієнічним нормам. Славутчанам не потрібно тепер їздити в інші міста для проходження томографічного обстеження, – зазначив Леонід Радзивілюк, директор КП «Славутська міська лікарня».

Наразі кабінет працює в тестовому режимі та приймає хворих, які потребують негайної допомоги, і хворих з підозрами на гостре порушення мозкового кровообігу. Для зазначених категорій хворих комп’ютерна томографія буде проводитись безкоштовно, а для інших груп населення встановлять відповідні тарифи.

Офіційне відкриття кабінету відбудеться найближчим часом.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.