Понеділок, 20 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Нетішинці навіки попрощаються із Захисником України Дмитром Семенюком

Нетішинці навіки попрощаються із Захисником України Дмитром Семенюком

Нетішинці навіки попрощаються із Захисником України Дмитром Семенюком

До Нетішинської громади знову надійшла трагічна звістка: 18 вересня в Краматорську помер нетішинський Захисник Дмитро Семенюк, стрілець аеромобільного відділення, аеромобільного батальйону. 29 грудня йому мало виповнитися 40 років.

Серце Воїна зупинилось – не витримало нелюдських навантажень на лінії фронту. Війна забрала його життя… Завтра, у середу, 4 жовтня, о 12:00 відбудеться прощання з Воїном Дмитром Семенюком, – зазначили у Нетішинській міській раді.Просимо громаду не бути байдужою і зустріти Героя з державною символікою.

Траурний кортеж рухатиметься від стели «Нетішин» до світлофора, проспектами Незалежності, Героїв України до площі перед будівлею виконкому, де відбудеться прощання з Воїном.

Після прощання траурний кортеж рухатиметься проспектом Героїв України, проспектом Незалежності, до Собору архістратига Божого Михаїла та архангела Гавриїла ПЦУ, де відбудеться чин похорону. Віддати шану Воїну-Герою – обов’язок кожного з нас, – додали у міській раді.

4, 5 та 6 жовтня на території Нетішинської міської територіальної громади оголошується триденна жалоба.

У ці жалобні дні прохання до керівників установ, підприємств та організацій територіальної громади приспустити державні прапори на будівлях. Вічна пам’ять і вічна слава Українському Захисникові! – наголосили в установі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.