Понеділок, 27 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У сусідній з Хмельниччиною області – спалах гепатиту А: посилюють протиепідемічні заходи

У сусідній з Хмельниччиною області – спалах гепатиту А: посилюють протиепідемічні заходи

У сусідній з Хмельниччиною області – спалах гепатиту А: посилюють протиепідемічні заходи

На Вінниччині фіксують випадки гепатиту А. Спалах визначено як надзвичайну ситуацію на рівні області. Протиепідемічні заходи посилюють. Про це повідомило Міністерство охорони здоров’я, передає “Укрінформ”.

Епідемічна статистика показує, що джерело інфікування досі продовжує існувати. Причинами спалаху гепатиту А можуть бути харчові продукти або питна вода. На цих факторах зараз сфокусована робота лікарів-епідеміологів, які розслідують спалах. Наразі у лікарнях області залишаються 144 пацієнти, 32 дорослих та 10 дітей вже виписали, – зазначив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін.

Крім того, він додав, що за результатами позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, спалах визначено як надзвичайну ситуацію природного характеру обласного рівня.

– Тому у регіоні посилено протиепідемічні заходи: зокрема, тимчасово обмежили продаж товарів домашнього виробництва на ринках, додаткові перевірки проводять на підприємствах, робота яких повʼязана з обслуговуванням населення, продуктами харчування та іншими епідемічно небезпечними сферами, – повідомив Ігор Кузін.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.