Понеділок, 29 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » У Великій Медведівці підключили водогін

У Великій Медведівці підключили водогін

У Великій Медведівці підключили  водогін

Забезпечення населення Судилківської ТГ питною водою є однією з пріоритетних проблем, розв’язання якої необхідне для збереження здоров’я, поліпшення умов діяльності і підвищення рівня життя населення.

У квітні цього року у територіальній громаді затвердили програму «Питна вода» Судилківської сільської ради на 2021 рік. Програма спрямована на реалізацію державної політики щодо забезпечення населення якісною питною водою.

Упродовж останніх 3-5 років рівень ґрунтових вод дуже повільно відновлюється. У господах почали сохнути і міліти криниці, що стало однією з болючих та актуальних проблем. Тож, у селі Велика Медведівка саме так і сталося, тому громадою було вирішено провести водогін у цьому селі.

У ТГ розповіли, що прокладання трубопроводу та всі підготовчі роботи почали реалізовувати минулого року, а ще певний час зайняли технічні та юридичні питання.

– Ми передали на експлуатаційне утримання та обслуговування місцеву водопровідну мережу (водогін у  с. В. Медведівка), що перебуває  у комунальній власності Судилківської сільської ради, для ТОВ «Шепетівка водоканал-сервіс» з метою належного утримання та ефективного використання, цільової та безаварійної експлуатації. Депутати сільської ради підтримали дане рішення. З листопада 2021 року водогін працює, вода надходить до 84 будинків, які  підключені до мережі,– каже очільниця громади Тетяна Котик.

Популярні пости