Середа, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Велике прибирання по-плужненськи: в селах громади проведено масові заходи з благоустрою

Велике прибирання по-плужненськи: в селах громади проведено масові заходи з благоустрою

Велике прибирання по-плужненськи: в селах громади проведено масові заходи з благоустрою

Традиційно кожного року у Плужненській громаді за ініціативи сільського голови проводять комплекс заходів із забезпечення чистоти та порядку в населених пунктах громади. Зокрема, ліквідовують несанкціоновані сміттєзвалища побутових та інших відходів, прибирають кладовища, приводять у належний санітарний стан дитячі, спортивні та господарські майданчики, вулиці, дороги, братські могили та пам’ятники тощо.

Заходи з прибирання та благоустрою у нашій громаді стали традиційними, адже вони є основним чинником покращення стану навколишнього природного середовища. Нині активізовано роботу з благоустрою населених пунктів громад та проводяться всі необхідні роботи з впорядкування територій та кладовищ громади, – зазначив Віталій Мартинюк, сільський голова Плужненської сільської територіальної громади.

Використовуючи кожну погожу осінню днину, працівники старостату старостинського округу №4  в центрі с. Кунів та працівник з благоустрою КП “Лісомисливське господарство” Плужненської сільської ради активно працюють над благоустроєм громади.

Так, 15 листопада 2021 року було проведено прибирання центральної вулиці в селі Кунів, вивезено опале листя, прибрано автобусні зупинки, а напередодні провели благоустрій сільського кладовища. Загалом проведена велика робота: вирізано старі дерева, обрізано гілля, загребли опале листя та  рослинні рештки, зібрано сміття та старі пластикові прикраси. Вивозили сміття трактором комунального підприємства у спеціально відведені місця. Також впорядковано території кладовищ у селах Плужне, Шекеринці та Мякоти.

Усі  працівники працювали дуже старанно та злагоджено, адже це їхня земля, це святе для кожного місце, яке береже пам’ять про всіх, хто знайшов тут спочинок, –  розповідає сільський голова.

Також у селі М’якоти по вулицях Польова та Зарічна проведено ремонт доріг, які були в критичному стані.

Спільними зусиллями робимо територію нашої громади чистою і комфортною, адже спільна справа не лише гуртує, але й виховує відповідальне ставлення до порядку й затишку, – додає Віталій Мартинюк.

Сільський голова додав, що нині підготовлюють земельні ділянки, на яких весною будуть висаджувати дерева та квіти.

Популярні пости