Субота, 22 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » У залізничників Шепетівщини – новий керівник

У залізничників Шепетівщини – новий керівник

У залізничників Шепетівщини – новий керівник

Новопризначеного виконувача обов’язків голови правління АТ «Укрзалізниця» Олександра Камишіна представив залізничникам Міністр інфраструктури Олександр Кубрако сьогодні, 12 серпня.

Укрзалізниця колись була потужною компанією, і я пам’ятаю ті часи. Але, на жаль, останні роки її стан тільки погіршувався. Моє завдання — переломити негативну тенденцію занепаду залізниці та повернути їй колишню потужність, а залізничникам — престижність професії. Тож в Укрзалізниці розпочинається Велике будівництво. Мені потрібна гарна команда і кожен із вас отримає можливість стати її частиною, — зазначив у своєму зверненні до колег Олександр Камишін.

Наразі перед новим очільником стоять завдання щодо:

  • підняття тарифів на вантажні перевезення,
  • налагодження закупівлі електроенергії безпосередньо у виробника — ДП «Енергоатом»,
  • залучення на український ринок міжнародних інвесторів та закупівля нових потягів та локомотивів, як в українських, так і в іноземних виробників, за умов локалізації виробництва.

Раніше, 30 липня, у раді національної безпеки і оборони України повідомили про низку загроз державній безпеці. Ці загрози пов’язані з критичною управлінською та фінансовою ситуацією в АТ «Укрзалізниця», а також катастрофічним станом залізничної інфраструктури в країні.

Реакцією на це стали кадрові зміни в керівництві компанії. Окрім того, створили Антикризовий штаб Укрзалізниці на чолі з Міністром інфраструктури України.

Працівники залізничних депо на місцях очікують від нового керівництва, перед усім, повернення гідних умов праці, за котрі неодноразово профспілки виходили на мітинги та протести.

Довідка: Олександр Камишін закінчив НТУУ Київський політехнічний інститут та Міжнародний університет фінансів. У 2010 році отримав перший рівень Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) «Облік і аудит» і пройшов управлінські програми в бізнес-школі Insead (Франція).


У 2009-2012 роках працював у KPMG та Dragon Capital. Згодом керував Карловським машинобудівним заводом. У 2012-2019 роках працював у компанії SCM, де обіймав посаду інвестиційного менеджера, а також був членом наглядової ради транспортних холдингів групи SCМ.

Популярні пости