Середа, 19 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці оновили міські бювети

У Шепетівці оновили міські бювети

У Шепетівці оновили міські бювети

Три станції доочистки води, що знаходяться в найбільш густонаселених районах міста, забезпечують шепетівчан чистою та безкоштовною питною водою.

– Лабораторія регулярно проводить моніторинг стану води. До того ж, не менше 2-х разів на тиждень на кожну станцію виїжджає бригада фахівців водоканалу, які перевіряють обладнання та за потреби досипають реагенти додаткової очистки води, – коментує головний інженер Шепетівського водоканалу Андрій Савчук.

Сумарно за рік з бюветів жителі міста споживають близько 5 тисяч кубометрів води. Кошти на їх утримання виділяють з міського бюджету.

Днями станції доочистки вчергове оновили та зробили косметичний благоустрій. Пофарбували фасад, облагородили прилеглу територію, місця, де проливається вода, оббили металом.

Також ми замінили фільтри попередньої очистки та постфільтри, а також фільтруючі речовини трьох видів. Перевірили технічні налаштування. Оновили ультрафіолетові випромінювачі, – додає Андрій Савчук.

Системний догляд за міськими джерелами питної води дозволяє шепетівчанам спокійно споживати рідину, будучи впевненими в її якості.

Популярні пости