П’ятниця, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Ганнопільська громада збирає великодні паски на благочинність

Ганнопільська громада збирає великодні паски на благочинність

Ганнопільська громада збирає великодні паски на благочинність

У Ганнопільській територіальній громаді оголосили збір пасок, які передадуть на благодійність. Великодні смаколики отримають українці, що постраждали від війни.

Приємно усвідомлювати, що частка нашої щедрості може полегшити важкі будні тих, хто проживає у зруйнованих війною регіонах нашої Батьківщини, та додати гарного настрою у велике свято Воскресіння Хрестового. Хочеться, щоб всі вони вкотре відчули підтримку небайдужих людей, – говорять у громаді.

На Ганнопільщині закликають усіх небайдужих долучитися до збору пасок. Їх можна передати до місцевого будинку культури або навчальних закладів у старостатах.

Віряни Східного обряду відзначають цьогоріч Великдень прийдешньої неділі, 24 квітня. Нині триває страсний тиждень – останній перед Великоднем і він відзначається особливо суворим постом.

Віряни Західної традиції цьогоріч відзначаили Великдень – День Господнього Воскресіння, 17 квітня. Одному з найбільш значних свят у релігійному світі передує Великий піст – період духовного очищення. У католиків він триває 6 тижнів та 4 дні і розпочався 2 березня. За традицією, увечері напередодні Великодня віряни збираються на святкову Мессу. Цьогоріч, в умовах війни, у відзначенні відбулись корективи.

Також за темою:

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.