П’ятниця, 21 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » “Укрпошта” в режимі оптимізації: як працюватимуть відділення у Шепетівському районі

“Укрпошта” в режимі оптимізації: як працюватимуть відділення у Шепетівському районі

“Укрпошта” в режимі оптимізації: як працюватимуть відділення у Шепетівському районі

З грудня у Шепетівському районі, як і на Хмельниччині загалом, триває оптимізація роботи відділень “Укрпошти”. У малонаселених селах та хуторах ліквідували статичні поштові відділення, замінивши їх на мобільні. Однак, уже в перший місяць реалізації цієї програми у регіоні мешканці зіткнулись із труднощами. Про це говорили очільники громад із представниками пошти, про це писали у своєму зверненні депутати обласної ради.

Вчора поштове питання обговорювали голова обласної ради Віолета Лабазюк та керівник Хмельницького дирекції АТ «Укрпошта» Микола Громовий. Про це Лабазюк публічно повідомила на своїй офіційній сторінці в інстаграм та на сайті Хмельницької обласної ради.

Під час діалогу йшлось про те, що в регіоні здійснили оптимізацію поштових відділень, зокрема, ліквідувавши пошти у частині сільських територій краю:

– На сьогоднішній день мешканцям 1451 населеного пункту регіону послуги поштового зв´язку надаються 484 стаціонарними відділеннями поштового зв´язку та 47 пересувними відділеннями поштового зв´язку, що обслуговують мешканців 309 населених пунктів Шепетівського району та 177 населених пунктів Хмельницького району, – йдеться у повідомленні.

Ця оптимізація викликала труднощі у краян, тому Лабазюк із Громовим обговорювали питання недопущення закриття стаціонарних відділень поштового зв´язку Укрпошти та можливі шляхи співпраці безпосередньо з територіальними громадами.

– Утримання відділень поштового зв´язку та якісне обслуговування мешканців в сільській місцевості, за словами керівника Укрпошти, є однією з нагальних проблем товариства з наступних причин: падіння обсягів основних послуг та низьке навантаження персоналу, скорочення населення в сільській місцевості, що ускладнює працевлаштування кваліфікованого персоналу, значна збитковість більшості сільських відділень, зношеність та незадовільний стан приміщень ВПЗ, що потребують суттєвих інвестицій в ремонт та переоснащення, – сказав керівник Хмельницького дирекції АТ «Укрпошта» Микола Громов.

Зі слів Віолети Лабазюк, депкорпус області не може лишатись осторонь проблем, із якими зіткнулись мешканці після закриття стаціонарних відділень, тому вже прийняли відповідне «Звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України та Голови Верховної Ради України щодо недопущення закриття стаціонарних поштових відділень «УКРПОШТИ», датоване 22 грудня 2021 року.

– Наразі з нагальними питаннями щодо роботи пересувних відділень мешканці області можуть звертатися до Хмельницької дирекції за телефоном: 0503750126. Також у форматі Viber і Telegram можна надіслати повідомлення з наявною проблемою, – сказав Громов.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.