Понеділок, 25 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » “Укрзалізниця” змінює правила проїзду: кого не пустять на потяг

“Укрзалізниця” змінює правила проїзду: кого не пустять на потяг

“Укрзалізниця” змінює правила проїзду: кого не пустять на потяг

Із 21 жовтня “Укрзалізниця” змінює правила проїзду. Про це підприємство повідомило сьогодні, 13 жовтня.

Відповідно до урядового рішення, яке в Кабміні прийняли 11 жовтня, в Україні посилюють обмеження, що стостуються автобусних перевезень та залізничного транспорту.

Із 21 жовтня залізничні перевезення у далекому сполученні на «жовтому» та «червоному» рівнях будуть дозволені пасажирам за умови наявності в них:

  • документа про отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19;
  • або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації (міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат про вакцинацію проти COVID-19);
  • або негативного результату ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години (станом на час посадки у поїзд).

Для пасажирів віком до 18 років наявність вище вказаних документів, крім проїзного документа та документа, що підтверджує особу, не вимагається.

Документи перевірятимуть при посадці на потяг, у разі їх відсутності в проїзді відмовлять. Кошти за квиток, у разі відмови вам у проїзді, можна буде отримати згідно з правилами перевезень пасажирів.

АТ «Укрзалізниця» забезпечить наявність сертифікатів про вакцинацію або негативних ПЛР-тестів у співробітників. А також працює над розгортанням мобільних пунктів експрес-тестування на найбільших вокзалах країни.

У зв’язку з перевіркою документів можуть бути черги, тому залізничники закликають до соціальної дистанції та приходити на вокзал раніше.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.