Понеділок, 29 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Улашанівський виконком зібрався позачергово

Улашанівський виконком зібрався позачергово

Улашанівський виконком зібрався позачергово

Одинадцяте (позачергове) засідання виконавчого комітету Улашанівської сільської ради відбулось тієї п’ятниці, 19 листопада.

Під головуванням голови громади Миколи Гизимчука, за участі секретарки виконавчого комітету Оксани Олінійчук, 14 членів виконкому розглянули 14 питань порядку денного.

Серед іншого, на розгляд винесли питання соцзахисту населення Улашанівської ТГ. Зокрема, йшлось про внесення змін до рішення виконавчого комітету Улашанівської сільської ради від 04.04.2019 №27 «Про утворення опікунської ради при виконавчому комітеті Улашанівської сільської ради та затвердження “Положення про опікунську раду”, а також про надання дозволу на влаштування недієздатної особи до психоневрологічного інтернату.

Також розглянули питання затвердження протоколу засідання конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Улашанівської сільської ради. Відповідно до нього, на наступних 12 місяців підрядником стане комунальне підприємство «Добробут» (Улашанівської сільської ради).

Члени виконкому проаналізували та підтримали нову редакцію Статуту громадського формування з охорони громадського порядку «Улашанівська самооборона», надали дозволи на зрізання аварійних дерев у селах Жуків, Улашанівка та Волиця. Крім того, розглянули тарифи на теплопостачання.

Виконком погодив встановити квартирно-експлуатаційному відділу м. Хмельницький по військовому містечку №25 при військовій частині А 1358, яке розташоване на території Улашанівської сільської ради, тарифи на послуги з централізованого теплопостачання в розмірі 39,41 грн за 1 м. кв. опалювальної площі.

Тариф встановили і для її виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, послуг з постачання теплової енергії для потреб бюджетних установ сільськогосподарського кооперативу «Улашанівський» (котельня села Улашанівка) на 2021-2022 роки. Рішенням виконкому він становитиме 2200 грн/ Гкал.

Також за темою:

Популярні пости