Неділя, 14 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » В Ізяславі переселенка з Чернігова започаткувала власну справу

В Ізяславі переселенка з Чернігова започаткувала власну справу

В Ізяславі переселенка з Чернігова започаткувала власну справу

Анна Ващук на початку війни вимушено покинула рідний Чернігів. Вона з сім’єю оселилась на півночі Хмельниччини – в Ізяславі.

Джерело: Хмельницький обласний центр зайнятості

Спостерігаючи кожного дня за своїми дітьми та їх однолітками, я зрозуміла наскільки зараз діти потребують підтримки від дорослих, наскільки важливо оберігати їх психоемоційний стан і не дати війні зіпсувати їх дитячі спогади, – згадує Анна.

Тож, Анна, маючи понад 15 років досвіду роботи в event-індустрії, стартувала власну справу. Вона вирішила відкрити новітній творчий простір для розвитку дитини Kids club «Event with friends».

У клубі діти будуть зайняті, а в цей час дорослі зможуть спокійно вирішувати свої справи, – додає наша героїня.

Аби започаткувати власну справу, Анна звернулася до Ізяславського відділу Шепетівської філії Хмельницького обласного центру зайнятості.

Успішно захистивши бізнес-план, Анна отримала мікроґрант на створення власного бізнесу в розмірі 250 тисяч гривень. На ґрантові кошти вона орендувала приміщення, закупила необхідні обладнання та матеріали (меблі, оргтехніку, дидактичний і роздатковий матеріали, іграшки, костюми для анімаційних програм тощо). А на нові робочі місця – адміністратора та організаторів культурно-дозвіллєвої діяльності, працевлаштувала трьох безробітних, які були на обліку в Ізяславському відділі, – розповідають у ЦЗ.

Свою справу Анна планує розвивати і надалі.

У планах – організувати простір розумного батьківства (зустрічі з психологами, лікарями та іншими профільними спеціалістами), створити мережу та відкрити локації у віддалених мікрорайонах міста та інших населених пунктах району, – розповідає Анна.

У матеріалі використані світлини із фб-сторінки
Events With Friends Аніматори
та організація дитячих свят Ізяслав

Популярні пости