Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » В Ізяславській громаді відбулось чергове засідання виконкому міської ради

В Ізяславській громаді відбулось чергове засідання виконкому міської ради

В Ізяславській громаді відбулось чергове засідання виконкому міської ради

В Ізяславськый громаді відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на якому розглянуто ряд питань порядку денного. Вони охоплюють різні сфери життєдіяльності громади. Провів засідання виконавчого комітету міський голова Сергій Шлегель.

– На початку зібрання присутні заслухали звіти про виконання фінансових планів чотирма комунальними підприємствами громади (КНП «Ізяславська міська багатопрофільна лікарня», КНП «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги», КП «Ізяславське МБТІ», КП «Ізяславводоканал») за перше півріччя 2023 року та КП «Житлокомунсервіс» за І квартал 2023 року. Як з’ясувалося під час звітування, протягом звітного періоду комунальні підприємства спрацювали досить непогано, враховуючи фактори воєнного стану в державі, – розповідають народні обранці.

 Далі члени виконкому погодили КП «Ізяславтепломережа» вчинення правочину (укладення договорів на закупівлю дров в кількості 500м3 на суму 750 тис. грн та пелетів паливних в кількості 40 т на суму 400 тис. грн), штатний розпис КП «Сошне», відпускні ціни на лісопродукцію КП «Сошне», які діятимуть з 01.09.2023 р.

– Значну увагу приділили блоку питань освітньої сфери. У ході обговорення порушених питань учасники зібрання затвердили вартість харчування для здобувачів освіти Ізяславщини з 1 вересня. Отже, для вихованців закладів дошкільної освіти та дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти віком до 4 років вона складатиме 49,00 грн (в тому числі, батьківська плата у розмірі 34,00 грн) та 54,00 грн – віком від 4 до 6 років (в тому числі, батьківська плата у розмірі 37,00 грн). Харчування в закладах загальної середньої освіти коштуватиме для школярів 1-4 класів 32,00 грн, а для учнів 5-11 класів – 34,00 грн,- наголосили в установі.

Крім того, своїм рішенням члени виконкому затвердили маршрути руху шкільних автобусів закладів освіти Ізяславської міської ради на 2023/2024 навчальний рік.

У ході роботи засідання також були затверджені інформаційні картки адміністративних послуг, які надає загальний відділ апарату виконавчого комітету міської ради: реєстрація місця проживання; реєстрація місця проживання дитини до 14 років; реєстрація місця перебування; зняття з реєстрації місця проживання; зняття з реєстрації місця проживання дитини до 14 років; видача витягу з реєстру територіальної громади.

– У соціальній сфері прийнято ряд рішень про затвердження висновку щодо визначення місця проживання неповнолітньої дитини; надання дозволу на вчинення правочинів  (укладення договору купівлі-продажу ½ частини будинку та ½ частини земельної ділянки; укладення договору дарування будинку); подання органу опіки та піклування (призначення опікунами над недієздатними особами), – додали в міській раді.

У зв’язку з новими кадровими призначеннями та для забезпечення ефективної роботи присутні члени виконкому оновили склади комісій: адміністративної комісії; з питань захисту прав дитини; для складання акту встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи та особами, які потребують постійного догляду.

На завершення членами виконкому обговорено та прийнято рішення стосовно надання трьом особам грошової допомоги на поховання рідних та чотирьом особам на поховання бійців, котрі загинули внаслідок збройної агресії російської федерації. 

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення, з якими можна буде ознайомитися на сайті міської ради, відповідно до чинного законодавства.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.