Четвер, 21 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » В освітніх закладах Хмельниччини осінні канікули можуть розпочатися раніше

В освітніх закладах Хмельниччини осінні канікули можуть розпочатися раніше

В освітніх закладах Хмельниччини осінні канікули можуть розпочатися раніше

Міністерство охорони здоров’я України ініціює дострокові осінні канікули. Закладам освіти радять перенести їх на 18 жовтня, тобто, на тиждень раніше запланованого. Такої ж позиції дотримуються і в профільному департаменті Хмельницької міської ради.

Ситуація із захворюваністю на коронавірусну хворобу погіршується. Зокрема, кожного дня у сотень дітей виявляють COVID-19, а тисячі учнів разом із вчителями відправляють на ізоляцію через виявлені випадки захворювання. Достроковий початок канікул для школярів дозволить вплинути на поширення коронавірусної хвороби шляхом зменшення активності громадян та кількості не обов’язкових соціальних контактів, – пояснив Віктор Ляшко, міністр охорони здоров’я.

Освітні заклади Хмельниччині вже отримали такі рекомендації, проте, остаточне рішення прийматимуть на місцях.

Департамент рекомендує освітнім закладам розпочати осінні канікули 18 жовтня. У такому разі канікули триватимуть до 24 жовтня. Але це наша рекомендація. Вирішальне слово – за педагогічними радами закладів, – зазначила Ольга Кшановська, заступниця директора департаменту освіти і науки Хмельницької міськради.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.