Середа, 25 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Для вантажівок запускають електронну чергу перетину українсько-польського кордону: механізм дії

Для вантажівок запускають електронну чергу перетину українсько-польського кордону: механізм дії

Для вантажівок запускають електронну чергу перетину українсько-польського кордону: механізм дії

З 12 грудня в Україні для перетину кордону з Польщею запускають електронну чергу для вантажівок. Вона запрацює у пункті пропуску «Ягодин – Дорогуськ». Послуга є повністю безплатною, жодну плату за користування системою стягувати не будуть. Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Мустафа Найєм.

«єЧерга» буде працювати у відкритому режимі. Водії зможуть реєструватись, записуватись в електронну чергу та отримувати інформацію про орієнтовний час перетину кордону у будь-якій локації, без прив’язки до сервісних зон. Стежити за проходженням черги можна буде у відкритому режимі на сайті системи, – зазначив Мустафа Найєм.

У Міністерстві інфраструктури України вказують, що безкоштовна інформаційно-комунікаційна система дозволяє зменшити час простою вантажівок безпосередньо на кордоні. Ключова задача системи – розрахувати орієнтовний час перетину кордону. Зважаючи на прогнозовану дату та час прибуття на міжнародний автомобільний пункт пропуску «Ягодин-Дорогуськ», перевізник може ефективно планувати рейс.

Починаючи з наступного понеділка, 12 грудня, зареєструватись в електронну чергу перетину кордону можна буде на сайті. Також для користувачів «єЧерги» працюватиме гаряча лінія за номером +38 (044) 334 4304, – додають у Міністерстві.

Відзначимо, що міжнародний автомобільний пункт пропуску «Ягодин-Дорогуськ» вважається одним з найбільш завантажених пунктів. Станом на 9:00 5 грудня 2022 року черга вантажівок на виїзд з України складала 710 автомобілів та вантажівок (12 км).

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.