Вівторок, 9 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Вакциновані та відкриті: Крупецький ліцей бере участь у національному конкурсі для шкіл

Вакциновані та відкриті: Крупецький ліцей бере участь у національному конкурсі для шкіл

Вакциновані та відкриті: Крупецький ліцей бере участь у національному конкурсі для шкіл

У Крупецькому ліцеї працює 45 людей. Перші щеплення вони почали робити ще у березні, минулого навчального року.

Ми розуміємо свою відповідальність не лише за власні життя та здоров’я, а й за життя та здоров’я наших учнів, – розповідає директорка закладу Тетяна Бережна. – У нашому закладі були випадки, коли вчителі хворіли на COVID-19 і доводилось “закривати” цілі класи, тому, не вагаючись, вирішили вакцинуватись.

Перші дози Astra Zeneka отримували у березні, в місцевій Крупецькій амбулаторії. За 84 дні – другу і до першого вересня 80% працівників школи були вакциновані.

Звісно, тоді, навесні, було страшно робити перші щеплення, були такі вчителі, у яких піднімався тиск від хвилювання, – пригадує пані Тетяна. – Пам’ятаю, як у колективі підтримували одне одного, жартували та підбадьорювали.

В окремих працівників закладу були реакції на вакцину: біль у руці, спині, підвищені тиск чи температура, проте, вони тримались лише ніч після щеплення.

Паралельно Крупецькому ліцею, вакцинувались і працівники у школах-філіях у Головлі та Лисичому.

– У Лисичанській школі всі 11 працівників отримали щеплення, – говорить директорка. – У Головлі нині 79% вакцинованих, але є вчителі, які вже записались на щеплення на ці дні, тому матимемо наступного тижня – 81%.

Попри перестороги та соціальний страх, говорить Тетяна Бережна, для них вакцинація це про безпеку та комфорт учнів.

Ми хотіли, аби наш заклад працював в очному режимі не залежно від зонування, – підкреслює Тетяна Бережна, – аби батьки довіряли та зі спокійною душею відпускали дітей до школи.

Для того, щоб створити максимально комфортний простір учням, вирішили брати участь і в національному конкурсі “Вакциновані та відкриті”.

Це конкурс, оголошений Юнісеф, магазином цифрової техніки та ґаджетів. Він розрахований на школи, де вакциновані більше, ніж 80% педагогів. Ці школи можуть виграти техніку для своїх закладів.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.