Четвер, 20 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Вчителька з Ізяслава стала лауреатом Всеукраїнського фестивалю-конкурсу

Вчителька з Ізяслава стала лауреатом Всеукраїнського фестивалю-конкурсу

Вчителька з Ізяслава стала лауреатом Всеукраїнського фестивалю-конкурсу

Лауреатом Всеукраїнського фестивалю «Учитель року предметів духовно-морального спрямування» стала вчителька Ізяславщини Наталія Петрівна Савчук.

З 20 березня по 3 квітня 2021 року на базі науково-дослідної лабораторії християнської етики, психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія» за сприяння Міністерства освіти і науки України в онлайн-форматі відбувся XV Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Учитель року предметів духовно-морального спрямування» для вихователів дошкільних закладів, вчителів загальноосвітніх шкіл, викладачів професійно-технічних і вищих навчальних закладів України.

До участі допускалися вчителі, які викладають предмети духовно-морального спрямування: «Етика», «Основи християнської етики», «Християнська етика в українській культурі», «Етика: духовні засади», «Людина і світ», «Людина і суспільство», «Релігієзнавство», «Історія релігії», «Філософія релігії», «Психологія релігії», або цікавляться проблемами духовно-морального виховання дітей та молоді.

Організація і проведення фестивалю-конкурсу мали на меті привернути увагу українського суспільства до вихователя, вчителя, викладача предметів духовно-морального спрямування, сприяти його професійному становленню, обміну досвідом, зростанню фахової майстерності, удосконалення духовно-морального виховання дітей та молоді, успішну розбудову українського суспільства на засадах духовності й моралі.

Цього року до участі в конкурі зголосилися 42 учасники з 24 областей України, які успішно виконали конкурсні завдання і презентували фахову майстерність викладання курсів духовно-морального спрямування. Спілкування проходило в онлайн-форматі.

Серед учасників фестивалю-конкурсу була представниця Ізяславського краю – вчителька математики та курсу «Основи християнської етики» Наталія Петрівна Савчук. За підсумками конкурсних випробувань її нагородили Грамотою лауреата фестивалю-конкурсу.

Раніше ми розповідали про те, як шепетівчанам вберегтись від нового виду шахрайства.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.