Вівторок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Як жителям Шепетівщини вберегтись від нового виду шахрайства?

Як жителям Шепетівщини вберегтись від нового виду шахрайства?

Як жителям Шепетівщини вберегтись від нового виду шахрайства?

Нещодавно в Україні з’явився новий вид шахрайства. Під виглядом можливої соціальної допомоги зловмисники виманюють у громадян номери карток та спеціальні коди безпеки CVC.

Під час карантину, коли влада обіцяє підприємцям та іншим людям, які втратили роботу, соціальні виплати, шахраї придумали новий метод махінацій. Вони надсилають смс, у якому зазначається, що людина може отримати матеріальну допомогу, просто повідомивши номер своєї карти, термін її дії та код безпеки CVC.

Наголошуємо, якщо в зловмисників будуть такі дані, то вони без проблем зможуть проводити платежі за допомогою вашої карти.

Код безпеки CVC складається з трьох цифр і знаходиться на тильному боці карти. Цей код маєте знати лише ви, адже саме він використовується під час покупок в інтернеті та для інших фінансових операцій.

Код ні в якому разі не можна повідомляти стороннім особам. Національний Банк України радить взагалі не відповідати на такі повідомлення, а краще звернутися в поліцію та повідомити правоохоронцям номер телефону шахрая.

Крім того, не можна повідомляти по телефону будь-яку особисту інформацію чи дані про картку, або особовий рахунок, навіть, якщо людина скаже, що вона є представником банку. Представники банків по телефону ніколи не запитують особисті дані та реквізити, які можете знати лише ви.

Раніше ми розповідали про те, кого найбільше потребує ринок праці на Шепетівщині.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.