Вівторок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » «Верх цинізму». Голова Полонного про зірвану сесію міської ради

«Верх цинізму». Голова Полонного про зірвану сесію міської ради

«Верх цинізму». Голова Полонного про зірвану сесію міської ради

Саме так міський голова Полонного назвав поведінку депутатів, які вкотре зірвали засідання. Майже пів року через «прогули» громада живе без виконкому, старост та без заступників міського голови.

Низка важливих рішень для громади так і не прийнята відколи обрали депутатів. Франц Скримський, який є очільником міста, 28 квітня увечері на своїй сторінці у Фейсбук опублікував допис, у якому звинувачує депутатів, що вони в черговий раз зірвали засідання:

“Якщо на минулих сесіях у т. з. “коаліції”  просто не вистачало 1  голосу для прийняття рішень через хворобу секретаря, і вони тупо навіть не приходили до сесійної зали, то сьогодні причина – “червона зона, депутати бояться Covid! Зірвавши вже вкотре таке важливе для громади сесійне засідання, тут же звинуватили мене у цьому!!!! Верх цинізму!”

Міський голова стверджує, що вже 5 місяців народні обранці систематично порушують регламент засідань. Наразі таке свавілля депутатів привело до того, що в місті немає Виконавчого комітету та не призначено ряд важливих посадовців.

Крім того, подібна ситуація стається не вперше. Раніше на сесію із 26 депутатів з’явилося лише 12. Саме тоді місцеві мешканці перекрили важливі автомобільні шляхи, щоб нагадати депутатам про їхні обов’язки.

За тиждень після цього мала б відбутися позачергова сесія, на якій обранці голосувати б за виконком, бюджет та старост. Проте, судячи з допису міського голови, так цього і не зробили.

Раніше ми писали, як у Шепетівці чоловік забив до смерті знайомого.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

1 Comment

  • Влад

    Варто зазначити що Полонська ОТГ має безліч боргів і є банкрутом. Особливу увагу заслуговує той факт, що засідання зриваються кожного разу коли Комісія з рослідування має звітувати хто де вкрав і звідки такі фінансові розтрати. Що важливо – що зриваються ці засідання Ради ОТГ саме колишніми членами Виконкому, які називаються виними у пограбувані Полоннської ОТГ. Останім був звіт щодо розтрат 2,9мільонів гривень відділом Культури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.