Понеділок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Від Шепетівки до Кам’янки ремонтують дорогу. Що вже зробили

Від Шепетівки до Кам’янки ремонтують дорогу. Що вже зробили

Від Шепетівки до Кам’янки ремонтують дорогу. Що вже зробили

Відрізок автошляху км 243+610 – км 247+260 від міста Шепетівка до села Кам’янка ремонтують у процесі реалізації проєкту “Велике будівництво”. Ця ділянка дороги входить до запланованого вектору національного значення Н-25 Городище – Рівне – Старокостянтинів.

На зображенні може бути: дорога

На дорозі розпочали вкладати вирівнюючий шар дорожнього одягу з крупнозернистої асфальтобетонної суміші. У Службі автомобільних доріг Хмельницької області коментують, що в планах є встелити один шар дренажного щебеню (товщиною не менше 30 см).

А також вкладення основи з щебенево-піщаної суміші С-5 загальною товщиною 30 см, вирівнюючого шару з асфальтобетонної суміші крупнозернистої, щільної, типу А1, непереривчастої гранулометрії марки І товщиною не менше 10 см та верхнього шару зі щебенево-мастикового асфальтобетону товщиною 5 см.

На зображенні може бути: дорога та текст

– Відремонтуємо водопропускні труби, влаштуємо нове асфальтобетонне покриття на з’їздах та примиканнях, облаштуємо зупинки громадського транспорту з тротуарами та новими автопавільйонами. Нанесемо нову дорожню розмітку холодним пластиком та встановимо нові дорожні знаки, – говорять дорожники.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.