Понеділок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Віктор Степанюк: інноваційна стоматологія в Шепетівці – реальність

Віктор Степанюк: інноваційна стоматологія в Шепетівці – реальність

Віктор Степанюк: інноваційна стоматологія в Шепетівці – реальність

Віктор Степанюк дбає про здоров’я зубів шепетівчан понад десять років. Чоловік навчався стоматології у Шепетівці, тут працював лікарем та здобував професіоналізм. Нині ж заснував власну стоматологічну клініку, яка обладнана за останнім словом техніки, та зібрав команду фахівців своєї справи, щоб на високому рівні дбати про білосніжні посмішки пацієнтів. 

Я починав своє навчання у «нульових», – пригадує лікар. – Тоді нива стоматології ще не була настільки популярною ні в Шепетівці, ні в Україні загалом. Приватні клініки на той час відважувались відкривати лише одиниці, більшість працювала в поліклініках. Мені мріялось бути серед першопрохідців. І першим кроком став вступ до Шепетівського медучилища (зараз коледж – ред.) на факультет «Стоматологія». Відтоді навчання стало постійною частиною життя.

Професія – постійний виклик бути кращим. Це безкінечна праця на вдосконалення, навчання та розвиток

Одразу після випуску, у віці 19 років, Віктор почав працювати за фахом: тоді його, вчорашнього випускника, запросив до своєї клініки відомий у Шепетівці лікар, Борис Микитюк. У його команді Віктор пропрацював десять років.

Я вдячний Борису Теодезійовичу за те, що він взяв мене у свій колектив та дав поштовх до подальшого професійного розвитку. Можливо, саме завдяки йому професія стала для мене постійним викликом бути кращим. Сьогодні це – безкінечна праця на вдосконалення, навчання та розвиток.

Отримавши серйозний досвід та постійно переймаючи сучасні медичні протоколи лікування, Віктор вирішив створити власну клініку, де буде діяти обладнання за останнім словом стоматології. Чоловік об’єднав команду професійних медиків та залучив інвестиції для реалізації планів. І хоча перешкод вистачало, впевнено йшов до мети.

Сьогодні є багато талановитих молодих лікарів у різних галузях стоматології. Тим, що мріють розвиватися, я запропонував командну роботу. Саме такі фахівці стали частиною стоматологічної клініки «VSD», – говорить Віктор. – Я маю досить великий багаж знань та досвіду, тому не лише лікую пацієнтів, а й ділюся знаннями з колегами. Крім того, не втомлююсь постійно вчитись та розвиватись, переймаючи кращий український та закордонний досвіди.

Навчання відбувається у форматі шкіл та семінарів, розповідає лікар. Приватні клініки запрошують європейських та американських лікарів до України, аби разом із вітчизняними фахівцями вони обговорили свій досвід у лікуванні складних клінічних випадків.

– При цьому, маючи досвід неодноразових відвідин таких курсів, можу сказати, що наші (українські – ред.) лікарі значно адаптивніші до нової інформації і краще переймають знання та досвід закордонних колег, аніж ті самі європейці чи американці, – додає медик. – А тому в Україні практична стоматологія значно потужніша, аніж закордоном. Успішно це демонструємо і ми у нашій клініці: максимально реалізуємо найновітніші технології та концепції лікування від світових брендів, перейнявши їх практичні навички й протоколи лікування.

Задоволений клієнт – найкраща реклама

Враховуючи високий професійний рівень фахівців, клієнтська база клініки постійно поновлюється. Як жартують самі лікарі, кращою рекламою є їх клієнти: коли робиш якісну роботу і задоволені пацієнти, без сумнівів, порадять цю якість і своїм знайомим.

Загалом, робота починається з діалогу – дуже важливо встановити довіру з пацієнтом. Далі – огляд та детальний аналіз проблеми, – описує Віктор алгоритм роботи. –  Ми обговорюємо з пацієнтом декілька варіантів лікування і лише після того, як ми затвердимо курс лікування, спільно із техніками починаємо чаклувати над ідеальною посмішкою нашого клієнта.

З фінансової точки зору послуги клініки орієнтовані на середній ціновий сегмент. Як зізнаються у “VSD”, цю планку дуже важко утримувати, адже вартість має бути не захмарною, а якість послуг – високою.

– Ми принципово використовуємо лише високоякісні інструменти та матеріали, тому впевнено гарантуємо якість роботи. Навіть складні клінічні випадки вирішуємо так, щоб пацієнт лишався задоволеним. І, звичайно ж, дбаємо про найвищі стандарти санітарної гігієни. Це важливо в будь-якій медичній установі, а з огляду на пандемію – протоколи безпеки виконуються на 120%.

В клініці «VSD» надають послуги з сімейного стоматологічного лікування, лікування каналів під мікроскопом, 3D-стоматології, видалення зубів, імплантології, протезування, дитячої стоматології, ортодонтії. Позитивне «сарафанне радіо» приводить на паркову площу, де розташована клініка, пацієнтів не лише з міста та району, а навіть з-за кордону.

Тут рівень фаховості нічим не поступається успішним клінікам Великобританії, а ціни – порівняно супер! Вже кілька років лікуюся та оглядаюся профілактично у Віктора Степанюка і дійсно поважаю його роботу, – коментує Алекс, що мешкає в Лондоні.

В подальших планах клініки «VSD» – вдосконалення сервісного супроводу пацієнтів та подальше поповнення стоматологічного обладнання. Адже немає меж для вдосконалення, а є лише шлях, яким маємо йти попереду, переконаний Віктор Степанюк.

Популярні пости