Середа, 29 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Як та де чоловікам-переселенцям стати на облік в Ізяславській громаді?

Як та де чоловікам-переселенцям стати на облік в Ізяславській громаді?

Як та де чоловікам-переселенцям стати на облік в Ізяславській громаді?

Чоловіків призивного віку (від 18 до 60 років), які прибули із «гарячих» регіонів до Ізяславської громади, закликають стати на військовий облік. Пост із закликом оприлюднили у фейсбук-профілі Ізяславської міської ради.

– Незалежно від місця проживання в громаді (готелі, приватний сектор і т. п.), ми раді вам допомогти. Проте в нашій країні – воєнний стан і повна мобілізація. А тому ви повинні стати негайно на облік, – йдеться у дописі.

Також за темою: Мобілізація в умовах воєнного стану: кого відправляють до військових частин, а кого – до навчальних центрів

На облік можна стати у третьому відділі Шепетівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, що знаходиться за адресою: м.Ізяслав, вул. Онищука, буд. 3. Контакти для довідок: (03852) 4-00-15.

– Із собою чоловікам-переселенцям слід мати паспорт та, за наявності, військово-обліковий документ (військовий квиток, тимчасове посвідчення, приписне посвідчення, посвідчення офіцера).

Відмова військовозобов’язаними переселенцями стати на військовий облік карається кримінально. На Ізяславщині працюють відповідні служби контролю, які моніторять ситуацію.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.