Вівторок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Віталій Бузиль: спільно працюємо над змінами у Шепетівці

Віталій Бузиль: спільно працюємо над змінами у Шепетівці

Віталій Бузиль: спільно працюємо над змінами у Шепетівці

Із початком кліматичної весни у Шепетівській ТГ, міський голова Віталій Бузиль закликав Шепетівську громаду до прибирання та наведення ладу.

Упродовж останніх тижнів до заклику долучились комунальні підприємства і трудові колективи, громадські організації та спілки міста, волонтери і приватні підприємці. Прибирання міста 2021 стало одним із наймасштабніших за останні роки.

Левова частка, все ж – на плечах комунальників. Силами підприємств здійснюють не лише прибирання, а й оновлення клумб. Реконструкції підлягатиме центральна клумба на площі ім. Тараса Шевченка, тому розарій, який розміщувався на ній останнє десятиліття, «переїхав» до будівлі Укрпошти. Наразі відбувається заміна бордюрів.

Днями спільними силами волонтерів та працівників ШРЕПу та фахівців ЦЕНТУМу засадили трояндами клумбу біля залізничного вокзалу, оновили багаторічні квітучі насадження. На черзі – відновлення клумби біля меморіалу Танк Т-34. Завершили оновлення кола біля Центру зайнятості. Над останньою «чаклували феї» з міського ЦЕНТУМу. Цьогоріч оновлення торкнеться також клумб у місцях колового дорожнього руху на вулиці Валі Котика.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та просто неба


Поступово замінили електроопори на вулицях Українська та на проспекті Миру, а також відновили освітлення вулиці Андрія Молодики. В планах – повністю перевести Шепетівку на новий формат освітлення (замінити старі лампочки на енергоефективні, таким чином, зекономивши у бюджет міста витрати на електрику).

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, просто неба та дерево

Надзвичайно приємно, що до заклику привести місто до ладу відгукнулися мешкані громади! Ми з свого боку робимо все можливе, щоб у короткі строки до традиційних свят наше місто гідно виглядало. Перед нами наразі стоїть велика кількість задач та викликів, але позитивні зміни потребують часу та стратегічного підходу. Заради цього й працюємо, – говорить Віталій Бузиль.


Серед найближчих планів й встановлення нових автобусних зупинок на вулицях: Валі Котика, Проспект Миру та Старокостянтинівське шосе.

Зі слів міського голови Віталія Бузиля, є попередні домовленості щодо побудови ще двох зупинок “під ключ” приватними підприємцями біля їх об’єктів діяльності.


Паралельно в місті відбувається генеральне прибирання вулиць. На черзі вулиці П’яскорського, Терешкова, Лісової та Ємця.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.