Неділя, 23 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Вкрав електроенергії на понад мільйон гривень: українець майнив криптовалюту у землянці

Вкрав електроенергії на понад мільйон гривень: українець майнив криптовалюту у землянці

Вкрав електроенергії на понад мільйон гривень: українець майнив криптовалюту у землянці

Ситуація сталась на Київщині, там чоловік у лісі викопав землянку, накрив її брезентом та гіллям і майнив крипровалюту, – передає Уніан.

Аби забезпечити свою крипроферму електрикою, чоловік підключився до трансформатора. Загалом чоловік “накрутив” збитків на 1,1 мільйон гривень, які тепер має відшкодувати. Про це виданню повідомили у пресслужбі “ДТЕК Київські регіональні електромережі”. Саме їх працівники знайшли криптоферму в лісі.

– Під час огляду трансформаторної підстанції сільгосппідприємства, яке довгий час не працювало, увагу фахівців “ДТЕК Київські регіональні електромережі” привернула охоронна будівля. Вона чомусь була встановлена не на території підприємства, а біля трансформаторної підстанції, – повідомляють у пресслужбі.

Біля самої споруди, коли підійшли ближче, фахівці компанії помітили ледь прикопаний кабель. На кабелі зафіксували велике навантаження, а сам він був приєднаний напряму до виводів силового трансформатора. Прослідкувавши за шляхом кабелю, фахівці компанії знайшли криптоферму під брезентом.

– У сухому підсумку – акт про порушення та мільйонний рахунок, який має сплатити криптофермер, – повідомили в компанії.

Також за темою:

Популярні пости