Понеділок, 26 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Вогнеборців Шепетівського управління ГУ ДСНС України відзначили подяками від Голови Верховної Ради

Вогнеборців Шепетівського управління ГУ ДСНС України відзначили подяками від Голови Верховної Ради

Вогнеборців Шепетівського управління ГУ ДСНС України відзначили подяками від Голови Верховної Ради

Народний депутат Олексій Жмеренецький разом із заступницею Шепетівського міського голови Галиною Безкоровайною вчергове завітали до Шепетівського управління ГУ ДСНС України в Хмельницькій області й відзначили подяками та грамотами з нагрудними знаками професіоналів галузі.

– Це є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій — сильних духом, які з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихій, цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги, – зазначив Олексій Жмеренецький.

Подяки від Голови Верховної Ради України отримали: зас­тупник на­чаль­ни­ка ВОППР та ЦЗ Ше­пе­тівсь­ко­го РУ ГУ ДСНС Ук­ра­їни Ан­дрій Гошовський, стар­ший по­жеж­ник 18-ї ДПРЧ 5 ДПРЗ Вік­тор Ко­сік, стар­ші во­дії Ан­дрій Ка­рась (21-ДПРЧ) та Ан­дрій Тка­чук (18-ДПРЧ).

– Гра­мо­та­ми Верховної Ради України за зас­лу­ги пе­ред Ук­ра­їнсь­ким на­ро­дом та наг­рудни­ми зна­ка­ми на­го­ро­­джено ко­ман­ди­рів від­ді­лен­ня 21-ї ДПРЧ Сер­гія Цу­ма­на та Ві­та­лія Бон­да­рен­ка, во­дія Олек­сан­дра Пе­ред­рій­чу­ка. Дякую за службу кожному рятівнику! Кожен з вас надзвичайно цінний та важливий! – додав народний депутат.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.