Вівторок, 28 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Вольове рішення Шепетівської міської влади: вузлова лікарня прийматиме ковідних хворих

Вольове рішення Шепетівської міської влади: вузлова лікарня прийматиме ковідних хворих

Вольове рішення Шепетівської міської влади: вузлова лікарня прийматиме ковідних хворих

Сьогодні, 2 квітня, на позачерговій сесії Шепетівської міської ради частина приміщень КНП “Вузлова лікарня станції Шепетівка” перейшла на баланс КНП “Шепетівська багатопрофільна лікарня”. Проєкт цього рішення впродовж минулих днів було сформовано спільно з депутатських корпусом. Про це на своїй сторінці у FB повідомляє міський голова Шепетівки Віталій Бузиль.

Такий крок посилить процес боротьби з Covid-19, адже вузлова лікарня прийматиме хворих на коронавірусну інфекцію, розгорнувши 50 ліжкомісць та 3 ліжка в палаті інтенсивної терапії. Таким чином, у разі загострення захворюваності місто буде готовим боротися за життя краян.

Окрім цього, медики вузлової лікарні будуть сформовані в ковідні бригади. Також вони підтримуватимуться наявністю пакетів з надання медичних послуг пацієнтам з підозрою на ковід або з підтвердженим діагнозом. Для цього подаються необхідні документи в профільне Міністерство.

Перед прийняттям цього рішення керівництво міста разом з депутатами міськради провели нараду голів постійних депутатських комісій та голів фракцій за участю адміністрації вузлової лікарні та Шепетівської багатопрофільної лікарні. Після чого учасники наради оглянули приміщення вузлової лікарні і внесли свою пропозицію щодо тієї частини приміщень вузлової лікарні, яку необхідно передати в оперативне управління КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня».

Частина приміщень вузлової лікарні, а також палата інтенсивної терапії цілком підходять для того, аби розгорнути додаткове відділення для хворих на коронавірус, – коментує Олег Довгань, депутат міської ради. – Стверджую це не просто як депутат, а, в першу чергу, як медик, який працює з коронавірусними хворими.

Загалом, уже кілька років поспіль навколо вузлової лікарні точаться дискусії щодо її подальшої долі та належної інтеграції в медичну мережу громади. Питання особливо гостро постало під час пандемії коронавірусу, навесні та восени минулого року, коли хворих було більше, ніж вміщувала районна лікарня. Проте рішучі дії з боку влади були відсутні.

Сьогодні питання про розміщення та лікування ковідних хворих у вузловій лікарні є надважливим, – наголошує виконувач обов’язків головного лікаря КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» Олександр Наумець. – Дуже знаковим є те, що нинішня міська влада бере таку активну участь в організації роботи та допомагає розвантажити лікарню хворими на ковід.

Міський голова Віталій Бузиль та депутатський корпус міськради нинішнього скликання демонструє постійну підтримку вирішенню медичних питань в умовах коронавірусної кризи.

На наступну сесію міської ради буде винесене питання щодо приєднання КНП “Вузлова лікарня станції Шепетівка” до КНП “Шепетівська багатопрофільна лікарня”. Це дасть громаді ряд можливостей: об’єднання лікувальних закладів Шепетівки та припинення дублювання функцій у двох медичних закладах; збереження бази вузлової лікарні, яка й далі надаватиме медичні послуги; збереження колективу медпрацівників, – переконаний Віталій Бузиль. – Сподіваюсь на підтримку депутатів з цього питання на наступному сесійному засіданні. Такі рішення – складні й відповідальні, але ми маємо робити рішучі кроки, зважаючи на важку епідемічну ситуацію.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.