Середа, 10 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » «VSD»: чи потрібні мені брекети та для чого їх використовують?

«VSD»: чи потрібні мені брекети та для чого їх використовують?

«VSD»: чи потрібні мені брекети та для чого їх використовують?

Гарну посмішку складно уявити без здорових і рівних зубів. А статистика говорить, що всього 30% людей задоволені нею. Одна з причин — неправильний прикус. На щастя, його можна виправити за допомогою роботи досвідченого ортодонта та брекет-систем. Журналісти інформаційного порталу “Хмельниччина північ” поспілкувалися з провідним ортодонтом стоматологічного кабінету «VSD» Трояном Олегом Ігоровичем, який має 10-річний досвід роботи в стоматології, аби детально дізнатися про всі тонкощі брекет-систем та для чого вони потрібні.

– Ортодонтичне лікування із застосуванням брекетів відноситься до послуг естетичної та функціональної стоматології. Якщо раніше дорослі з таким запитом зверталися до клініки тільки з метою виправлення прикусу у дітей, то тепер нерідко можна зустріти з брекетами на зубах дорослих пацієнтів 25, 35 і навіть 50 років. Причина такої тенденції полягає у простих речах – люди хочуть мати «голлівудські» посмішки та відчувати себе красивими й здоровими. А ще я розповім декілька актуальних причин, для чого ж таки використовують брекети, – зазначає Олег Ігорович.

Отож, чи варто ставити брекети та кому вони дійсно необхідні? Для того, щоб відповісти на це питання, вам необхідно відвідати лікаря-ортодонта, який проведе ретельну діагностику і визначить чи є у вас проблеми та якими методами їх вирішувати.

– Нашим клієнтам ми пропонуємо брекет-системи у декількох випадках. Насамперед, коли необхідно виправити прикус будь-якої складності. Також брекет-системи використовуємо як допоміжний метод задля якісного протезування та довговічного носіння протезів. Адже, якщо поставити протез на зуб, у якого кривий корінь, під час пережовування їжі буде нерівномірне навантаження на корінь, що спричинить біль та руйнування цього протеза та зуба загалом. І третій випадок – тотальна реабілітація, тобто, коли пацієнт хоче всі рівні та здорові зуби, як кажуть стоматологи, «голлівудську посмішку», – розповідає ортодонт.

Брекет-системи: початок лікування.

Брекет-системи: у процесі лікування.

Також Олег Ігорович наголошує, що проблему з прикусом потрібно вирішувати і не відкладати «на потім». Адже, коли зубний ряд зміщений, збільшуються шанси на утворення зубного нальоту (м’якого і твердого, який з часом йде під ясна і призводить до розхитування і втрати зуба). Неправильне розташування щелеп може викликати труднощі і неприємні відчуття при відкушуванні і жуванні. Це призводить до болю і навіть до шлунково-кишкового дискомфорту.

Зсув щелеп призводить до напруження м’язів щелепи і, як наслідок, до постійних головних болів. Розташування зубів з аномаліями може привести і до травми ясен і піднебіння.

– У нашій клініці ми беремося за найскладніші випадки, адже маємо все необхідне в одному приміщенні: обладнання, вузькоспеціалізованих фахівців, медичні матеріали, які замовляємо з Америки та Японії. Використовуємо сучасні високотехнологічні методики лікування. А ще ми ведемо пацієнта від самого початку, тобто від діагностики проблеми, до кінця лікування. Дуже часто пацієнти хочуть встановити брекет-системи, але ми виявляємо проблеми у неякісному попередньому пломбуванні, тож самі, без направлення по різних кабінетах, тотально переліковуємо зуби, професійно відбілюємо, за необіхдності, реставруємо, й аж тоді встановлюємо брекети. Ну і звичайно ведемо до кінця лікування і після, – наголошує пан Олег.

У «VSD», крім брекет-систем, також проводять комбіноване лікування, тобто встановлюють брекет-системи у поєднанні з незмінними ортодонтичними апаратами.

Цю методику ми використовуємо у надскладних випадках. Ось, наприклад, у пацієнта у ранньому віці випав один зуб, у результаті – неправильне формування щелепи, що наразі вплинуло на загальне здоров’я (головні болі, біль у вусі, біль при пережовуванні їжі і т. д.). І саме ця методика дозволяє виправити форму щелепи та вирішити проблему із системними болями голови та вуха нашого пацієнта, – додає Олег Ігорович.

Яка ціна на брекети у «VSD»? Вартість ортодонтичного лікування включає матеріал, з якого виготовлено конструкцію, послуги зі встановлення й подальшого коригування брекетів у стоматологічному кабінеті та тривалість ортодонтичного лікування. Розрахувати витрати з максимальною точністю пацієнт може, звернувшись у клініку.

Нагадаємо, стоматологічний кабінет «VSD» розміщений за адресою: м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 63/1. Якщо у вас виникли будь-які запитання чи необхідно записатися на прийом до професійних лікарів, які мають багаторічний досвід та знають як допомогти, телефонуйте за номером: +38 (096) 789 63 40.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.