П’ятниця, 21 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » «VSD»: дитячий карієс – від маленької плями до великої проблеми

«VSD»: дитячий карієс – від маленької плями до великої проблеми

«VSD»: дитячий карієс – від маленької плями до великої проблеми

Карієс у дітей – поширене захворювання, яке вражає тверду оболонку зуба кислотами і шкідливими мікроорганізмами. Зазвичай вважають, що молочні зуби лікувати не варто, тому що вони випадуть і це зайве марнування часу та коштів. Але, як наголошують лікарі, це жахлива помилка. Журналісти інформаційного порталу «Хмельниччина північ» поспілкувалися з дитячим лікарем-стоматологом стоматологічного кабінету «VSD» Юлею Натолочною, аби з’ясувати у чому криється небезпека дитячого карієсу та до яких глобальних наслідків може призвести його несвоєчасне лікування.

Карієс – це не просто дефект, зіпсований зовнішній вигляд усмішки. Це, насамперед, джерело інфекцій. Він може призвести до раннього випадіння молочних зубів і, як наслідок, зіпсувати формування майбутнього зубного ряду. Впливає на викривлення, яке супроводжуються патологічними хворобливими формами. Також від нього можливі захворювання внутрішніх органів, порушення їхнього функціонування, особливо, якщо запустити ситуацію й не лікуватися, – зазначає Юлія Натолочна, дитячий лікар-стоматолог.

Тож, лікувати молочні зуби можна і потрібно. Як наголошує лікарка, – саме на моменті карієсу, а не ускладненого зуба, так як процедура лікування такого зуба переноситься дитиною легше, за часом менш тривала і, як правило, не вимагає повторних візитів. А крім того, має більш прогнозований результат у порівнянні з лікуванням ускладненого зуба.

Карієс у дітей буває різних стадій за типом складності і ступенем розвитку. Важливо діагностувати ураження на початкових етапах, щоб легше було позбутися його. Зокрема виявити каріозні утворення допомагають такі зміни, як запах із рота, почервоніння ясен, емаль набуває більш темного відтінку. Всі ці відхилення вкрай важливо помітити на ранніх стадіях прояву, щоб не призвести до пульпіту й періодонтиту, – наголошує пані Юлія.

У стоматологічному кабінеті «VSD», згідно з словами засновника та стоматолога з багаторічним стажем Віктора Степанюка, здійснюють лікування дитячого карієсу та інших захворювань зубів на основі сучасного високотехнологічного підходу. Використовують сучасну швейцарську методику й передову техніку, яка допомагає діагностувати патології й зупинити їх розвиток на високому рівні.

У нас – кваліфікований персонал, який якісно робить лікування для діток різного віку. Використовуємо безболісні й ефективні способи лікування, які приносять малюкам мінімум дискомфорту. Спектр лікувальних заходів нашого кабінету великий — від профілактичних дій до глибоких втручань, аж до видалення зуба. Використовуємо обладнання світового рівня, щоб забезпечити високоефективне обслуговування. У нас – оптимальні ціни на послуги, які залежать від складності лікувального курсу, – наголошує Віктор Степанюк.

Також, аби не виникало карієсу у дітей, важливу роль відіграють профілактичні заходи — це основа підтримки здорової атмосфери в порожнині рота, що запобігає захворюванням.

По-перше, у випадку з дитячим карієсом необхідно регулярно перевірятися в стоматолога і проводити легкі корективи для захисту від інфекцій. Ми рекомендуємо проводити герметизацію фісур – медичний герметик накладають на жувальні зуби для створення захисту від впливу бактерій. Другий важливий аспект – правильна гігієна ротової порожнини щодня та професійна чистка у лікаря раз у півроку, яка спрямована на глибоке очищення від будь-яких мікроорганізмів. У домашніх умовах це важко зробити на такому високому рівні, – наголошує Юлія Натолочна.

Якщо у вас залишилися питання, звертайтеся https://www.facebook.com/vsd.clinic або за адресою: м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 63/ 1, аби отримати професійну консультацію та записатися на прийом до лікаря й зберегти здоров’я малюку.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.