Середа, 18 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Всесвітній день екологічної освіти: НПП «Мале Полісся» разом з вихованцями славутського садочку пригощали пернатих

Всесвітній день екологічної освіти: НПП «Мале Полісся» разом з вихованцями славутського садочку пригощали пернатих

Всесвітній день екологічної освіти: НПП «Мале Полісся» разом з вихованцями славутського садочку пригощали пернатих

З метою виховання поваги та бережливого ставлення до природи рідного краю, а також задля популяризації догляду за зимуючими птахами, у Всесвітній день екологічної освіти, який відзначають 26 січня, співробітники НПП «Мале Полісся» завітали до закладу дошкільної освіти № 7 «Дюймовочка» м. Славута.

– Виховання у дітей дбайливого ставлення до природи вмайбутньому відіграє важливу роль в збереженні планети. Адже без розуміння того, як відбуваються всі процеси у природі та як людина на них впливає, неможливо сформувати в суспільстві ощадливе ставлення до довкілля, – зазначають у НПП «Мале Полісся».

Для дошкільнят старших груп розповіли про зимуючих птахів на території Парку, правила підгодівлі та чому потрібно допомагати птахам взимку. Зокрема під час спілкування з’ясували, що безліч пернатих знайомі для діток, адже вони з великим задоволенням розповідали свої цікаві історії про них.

Також для дошкільнят провели майстер-клас «Смаколики для птахів». Разом із дітками виготовили печиво з різноманітного насіння та вивісили на гілки дерев навколо дитячого садочка. Крім того, пригостили пернатих салом та яблуками, – додають працівники парку.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.