Неділя, 5 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Вирощував та бережно доглядав за коноплею: який вирок виніс суд полончанину

Вирощував та бережно доглядав за коноплею: який вирок виніс суд полончанину

Вирощував та бережно доглядав за коноплею: який вирок виніс суд полончанину

Полонський районний суд визнав винним 39-річного полончанина, який вирощував коноплі на власному городі та незаконно виготовляв й зберігав наркотичні засоби.

– Суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та обвинуваченим у незаконному вирощуванні рослин конопель в кількості від десяти до п’ятдесяти рослин та у незаконному виготовленні й зберіганні наркотичних засобів без мети збуту. Зокрема, суд визнав винним у вчиненні цих кримінальних правопорушень та призначив узгоджене підписантами покарання – три роки обмеження волі зі звільненням на іспитовий строк тривалістю 1 рік 6 місяців, -зазначили в Шепетівському управлінні поліції.

Нагадаємо, що в серпні поточного року працівники Шепетівського РУП провели санкціонований обшук в помешканні жителя м. Полонне. Під час обшуку правоохоронці виявили на присадибній ділянці чоловіка рослини конопель. Полончанин доглядав за рослинами, прополював їх від бур’яну та проріджував листя. Усі 15 рослин конопель було вилучено та направлено на експертизу.

– Також у дворі та в будинку поліцейські виявили й вилучили речовини рослинного походження, які, згідно з висновком експерта, є особливо небезпечними наркотичними засобами – канабіс (35,278 г в перерахунку на висушену речовину) та макову соломку (153,184 г в перерахунку на висушену речовину). Наркотики чоловік виготовляв та зберігав для власного вживання, – додають в управлінні.

Популярні пости