Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Як харківське підприємство з виготовлення безглютенових виробів та круп переїхало на Хмельниччину та залучає мешканців до роботи

Як харківське підприємство з виготовлення безглютенових виробів та круп переїхало на Хмельниччину та залучає мешканців до роботи

Як харківське підприємство з виготовлення безглютенових виробів та круп переїхало на Хмельниччину та залучає мешканців до роботи

Харківське підприємство з виготовлення безбілкової продукції евакуювалося до Городка, що на Хмельниччині, та вже успішно відновило своє виробництво. Приміщення обирали з-поміж 300 варіантів, які запропонували 5 областей України.

Обладнання сюди перевозили самотужки впродовж тижня. Важко було знайти водія та транспорт. А місяць тому повністю відновили роботу. Крім того, разом із обладнанням, з Харкова до Городка переїхало 10 наших працівників, – зазначає Юлія Щоличева, керівниця підприємства.

Пані Юлія розповідає, що на підприємстві виготовляють близько 100 кілограмів безбілкових макаронних виробів за день. Роблять їх із крохмалю та води. Також фасують безбілкову гречану крупу. Весь процес відбувається під суворим контролем технолога та лаборанта.

Наше підприємство виготовляє продукти для людей, які потребують безбілкової дієти (насамперед, які мають генетичне орфанне захворювання, фенілкетонурію). За статистикою, в Україні проживає десь близько чотирьох тисяч таких осіб. І вони постійно, все життя, потребують безбілкової дієти, – наголошує очільниця підприємства.

Вже на місці підприємство почало розробку нової лінійки продукції. Це безглютенові макарони: гречані, кукурудзяні та рисові. Саме тому керівництво планує взяти на роботу ще декількох працівників з-поміж жителів громади.

Ми плануємо залишатися, тому що тут дуже добра сировинна база, – наголошує Юлія Щоличева.

Зазначимо, що понад чотири десятка підприємств вже переїхало в Хмельницьку область з небезпечних регіонів. У дорозі – ще сімнадцять.

– В області майже половина релокованих підприємств зосереджені в Хмельницькому, велика частина переїхала в Кам’янець-Подільську тергромаду. Є ще й такі підприємства, які переїжджають самостійно, не за урядовою програмою, а за підтримки ділових партнерських зв’язків, – розповідає Катерина Савчук, директорка Агенції регіонального розвитку Хмельницької області.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.