Неділя, 25 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Працівники НПП «Мале Полісся» спільно з школярами озеленили навчальний заклад у Славуті

Працівники НПП «Мале Полісся» спільно з школярами озеленили навчальний заклад у Славуті

Працівники НПП «Мале Полісся» спільно з школярами озеленили навчальний заклад у Славуті

Працівники Національного природного парку «Мале Полісся» разом з освітянами та учнями ліцею ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей» продовжили весняне оновлення території закладу, доєднавшись до масштабної акції «Створюємо ліси разом». Акція реалізується в межах програми Президента України «Зелена країна».

Працівники парку, освітяни та учні висадили саджанці туї жовтокінцевої, бересклетів, ялівцю, кипарисовиків, барбарису навколо території навчального закладу, які надали Державне підприємство «Славутське лісове господарство». Юні помічники лісівників вправно та швидко справилися із завданням, – зазначають у Національному природному парку.

У Славутському професійному ліцеї додають, що висадка рослин пройшла у дружній атмосфері під теплими сонячними променями. Всі, хто взяв участь, не тільки посприяли озелененню та облагородженню території закладу, а й долучилися до цікавого проєкту.

– Тісна співпраця, дружній колектив лісівників, учителів та дітей – і як результат, покращення ландшафту шкільних територій, що підійматимуть настрій, милуватимуть око майбутніх поколінь усіх учнів та педагогів, – додають у парку.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.