Вівторок, 27 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Як Леся Нікітюк та ЗМІ відреагували на її «призначення» головою Шепетівської РДА

Як Леся Нікітюк та ЗМІ відреагували на її «призначення» головою Шепетівської РДА

Як Леся Нікітюк та ЗМІ відреагували на її «призначення» головою Шепетівської РДА

1 квітня наш портал опублікував жартівливу новину-розіграш стосовно того, що Лесю Нікітюк призначили головою Шепетівської РДА. Не лише артистка оцінила такий першоквітневий жарт, а й ряд українських ЗМІ, зокрема, “ФАКТИ”.

За Лесею Іванівною відповідь не забарилася, вже ввечері 1 квітня вона на своїй сторінці в Інстаграм опублікувала відеозвернення, у якому реагує на новину:

“Думаю, що таке? Перше квітня пройшло і жодного розіграшу. Чого так слабо? Виявляється, друзі, вчора ЗМІ опублікували новину, що Нікітюк Леся Іванівна стала головою облдержадміністрації міста Шепетівка. Тадам! Можна відразу на майбутнє замовити собі посаду міністра, президента і якогось там члена ООН. Дякую!“

Багато ЗМІ написали про цей жарт, а дехто сприйняв інформацію буквально. Наприклад, авторитетний портал газети «ФАКТИ» опублікував дану новину, але хочемо звернути увагу на те, що ніхто з друзів Лесі нас не просив її так розіграти. Далі – цитата з «ФАКТІВ»:

“…все виявилося набагато «крутіше»: на прохання друзів деякі ЗМІ опублікували новину, що «Нікітюк Леся Іванівна стала головою облдержадміністрації міста Шепетівка».“

Що стосується самого ставлення Лесі до новини, вона жартівливо переживала, що в День 1 квітня її мало хто розіграв, а тому позитивно поставилась до публікації.

Також раніше ми розповідали про прокляті скарби, привидів та містику на Шепетівщині.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.