П’ятниця, 7 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Як у ДП “Славутське лісове господарство” дбають про навколишнє середовище

Як у ДП “Славутське лісове господарство” дбають про навколишнє середовище

Як у ДП “Славутське лісове господарство” дбають про навколишнє середовище

Напередодні Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, який щороку відзначається 5 червня, державне підприємство «Славутське лісове господарство», при створенні екологічно-пізнавальної стежки, особливу увагу приділило інформаційним стендам та стежині, на якій розмістили сортувальні баки.

Ми облаштували територію з сортувальними баками, аби сформувати культуру чистоти і правильного поводження з відходами, зменшити негативний вплив на навколишнє середовище.  Для цього потрібно бути екологічно відповідальними споживачами і громадянами. Тому закликаємо всіх долучитися до відзначення такого дня та правильно поводитися зі сміттям. Адже довкілля – це наше здоров’я, – зазначають у “Славутському лісгоспі”.

Також усім відвідувачам майданчика ведеться пояснююча робота про доцільність сортування відходів, яке несе за собою зниження негативного впливу на навколишнє середовище.

Ми всі живемо на одній планеті і, забруднюючи її, шкодимо, в першу чергу, самим собі та своїм нащадкам. Кожен для себе повинен знайти шляхи для покращення навколишнього середовища. Разом ми здатні зробити довкілля кращим і надалі не забувати про його охорону та збереження природних скарбів,- додають у лісгоспі.

Самі ж працівники підприємства показують приклад для громади та систематично проводять благоустрій території лісгоспу, засаджують барвистими рослинами та декоративними кущами клумби, збирають та сортують сміття.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.