Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Як зберегти продукти без холодильника: корисні поради фахівців

Як зберегти продукти без холодильника: корисні поради фахівців

Як зберегти продукти без холодильника: корисні поради фахівців

У зв’язку з масовими ракетними ударами по всіх областях України, майже щодня вимикають світло. Населення, звичайно, пристосовується до сьогоденних реалій життя, але багато хто хвилюється через те, що залишається без холодильника. Адже швидко псується їжа. Журналісти інформаційного порталу “Хмельниччина північ” зібрали поради фахівців, які допоможуть подовжити термін придатності продуктів.

Отож, щоб зберігати продукти й безпечно харчуватися в умовах тривалих відключень світла, необхідно зробити запас питної води та уточнити інформацію про найближчі до вашого будинку бювети.

Підготуйте запас харчових продуктів, що не потребують особливих умов зберігання (хліб, печиво, бублики, консерви тощо). Намагайтесь готувати харчові продукти в невеликій кількості, щоб не зберігати їх тривалий час, – наголошують фахівці.

При купівлі харчових продуктів у магазинах надавайте перевагу тим, що найменше втрачають якість без холодильника (молоко тривалого зберігання в тетрапаках, сирокопчені ковбаси тощо).

– Придбайте термопакети з холодоелементами, тримайте їх під рукою. За можливості, робіть запас гарячих напоїв у термосах. Також при відключенні світла для збереження харчових продуктів у холодильнику намагайтесь рідше його відкривати. Також продукти можна зберігати на балконі, а якщо в селі, то зберігайте на вулиці. Враховуйте, що продукція, яка швидко псується, як привило, зберігається при температурі +4°С, – наголошують фахівці.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.