Вівторок, 7 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Як жителі Шепетівщини можуть рятувати життя постраждалих на війні

Як жителі Шепетівщини можуть рятувати життя постраждалих на війні

Як жителі Шепетівщини можуть рятувати життя постраждалих на війні

Жителі Шепетівського району можуть допомогти нашим військовим та цивільним, що постраждали на війні. Куди звертатися та як допомогти – далі у тексті.

У МОЗ України стартували національну кампанію “Твоя кров може воювати”. Її мета у тому, аби допомогти військовим та цивільним, що постраждали у ході бойових дій.

В умовах воєнного стану стале забезпечення донорською кров’ю та її компонентами є однією з умов забезпечення обороноздатності країни та  запорукою її національної безпеки. Війна створює нові виклики: кров потрібна щодня як для порятунку українських воїнів, так і для мирних громадян, які страждають від агресії, розв’язаної російською федерацією. Наразі важливо збільшувати запаси безпечної і якісної донорської крові, яка допомагає не тільки рятувати життя військових, а й проводити планові операції в тилу, приймати пологи, здійснювати трансплантації.

Якщо ви хочете стати донором чи доноркою, зверніться до пункту прийому крові у своїй громаді. Також можна онлайн записатися до реєстру донорів.

Кожен, хто  бажає донатити  кров, може зареєструватися на відповідних вебсервісах, внести туди всю необхідну інформацію і чекати повідомлення від координаторів.

Довідка: донором може стати кожен чи кожна громадянин(ка) віком від 18 років. Обов’язковими вимогами є маса тіла не менше 50 кг і відсутність протипоказань до донорства. Про протипоказання детально можна прочитати тут: https://utcc.gov.ua/blooddonor/. Якщо ви не здавали кров раніше, радимо проконсультуватися зі своїм сімейним лікарем.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.