Четвер, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Як жителям Шепетівщини безпечно відвідувати ліси

Як жителям Шепетівщини безпечно відвідувати ліси

Як жителям Шепетівщини безпечно відвідувати ліси

На Хмельниччині дозволили відвідували ліси, проте, з деякими обмеженнями. Про що йдеться та як відпочивати у лісі, аби не нашкодити природі, пояснюємо далі в нашому матеріалі.

У Хмельницькій області скоригували правила відвідування цивільними лісових зон. Наказ про це підписав голова ОВА Сергій Гамалій. Згідно з наказом, до лісу цивільним тепер можна, але пішки чи на велосипеді, дозволяється проїзд транзитного транспорту дорогами, що пролягають через ліс. Також заборонено розпалювати багаття.

Водночас, лісівники закликають краян бути обачними при відвідуванні лісу. У ДП “Ізяславський лісгосп” пояснюють, нині, через сонячну та вітряну погоду, умови для виникнення лісової пожежі – сприятливі.

Адже неконтрольований вогонь за сухої погоди швидко поширюється, знищуючи гектари насаджень, завдаючи величезної шкоди довкіллю. Щоб не допустити загорань у лісі, необхідно суворо дотримуватись правил поведінки, а саме забороняється у лісах розводити вогнища, курити, заїжджати транспортними засобами, проводити спалювання сухої трави на сінокосах і пасовищах, залишати у лісі непогашені сірники та недопалки. Якщо ви запримітили лісову пожежу, загасіть її, а якщо самі не можете це зробити, повідомте про пожежу найближче лісництво чи пожежну частину, – наголошують лісівники.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.